info@paranich.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Послуги

Внесення відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру

Порядок державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також порядок внесення змін до відомостей про них, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, регулюється Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15.05.2003 р., № 755-ІV з наступними змінами та доповненнями.

Ч. 3 ст. 4 вказаного Закону передбачено, що зміни до установчих документів юридичної особи, а також зміна прізвища та/або імені, та/або по батькові (далі - імені) або місця проживання фізичної особи - підприємця підлягають обов'язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру в порядку, встановленому цим Законом.

Законом також передбачено внесення змін до Єдиного державного реєстру, що не пов’язані зі змінами  до установчих документів юридичної особи. У такому порядку, наприклад, до реєстру вноситься запис про заміну керівника юридичної особи, зміну місцезнаходження, якщо воно не вказується в установчих документах, тощо.

Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону у разі, якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами до установчих документів юридичної особи або не підлягає державній реєстрації, виконавчий орган юридичної особи або уповноважена ним особа зобов'язаний подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

Крім цього, відповідно до ч. 7 ст. 19 Закону не пізніше тринадцяти місяців з дня подачі (надіслання рекомендованим листом) останньої реєстраційної картки, що містить відомості про юридичну особу, юридична особа зобов'язана подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору реєстраційну картку встановленого зразка про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Законом передбачено перелік підстав, за яких державний реєстратор може відмовити у проведенні реєстраційних дій. Тому, з метою своєчасного та правильного відображення у Єдиному державному реєстрі усіх необхідних змін до відомостей  про юридичну особу (фізичну особу-підприємця) необхідно правильно заповнити реєстраційну картку встановленого зразка та додати до неї інші належним чином оформлені документи, передбачені законом для відповідної реєстраційної дії.

З метою прискорення виконання відповідної реєстраційної дії документи краще подавати державному реєстратору через уповноважену особу, а не надсилати  поштою.

Ми маємо відповідний досвід та надаємо послуги з підготовки та подачі до органів державної реєстрації документів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з метою проведення відповідних реєстраційних дій та внесення змін до відомостей про особу, у тому числі у разі внесення змін до установчих документів; заміни керівника, зміни складу засновників, основних видів діяльності, найменування юридичної особи тощо.

Наші послуги включають підготовку відповідних документів (проектів установчих документів юридичної особи з урахуванням прийнятих змін, рішень вищих органів управління юридичної особи, реєстраційних карток тощо), а також представництво інтересів замовника в органах державної реєстрації.

<< Назад

 
G Analytics
сайт создан компанией сделать сайт