info@paranich.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Послуги

Створення (державна реєстрація) підприємств з іноземними інвестиціями, іноземних підприємств, представництв іноземних компаній

Господарську діяльність на території України можуть здійснювати не лише суб’єкти господарювання, створені громадянами та юридичними особами України. Згідно зі ст. 396 чинного Господарського кодексу в Україні можуть створюватись і діяти суб’єкти господарювання з іноземними інвестиціями, що здійснюють свою діяльність у формах підприємств з іноземними інвестиціями та іноземних підприємств.

Підприємством з іноземними інвестиціями є підприємство, у статутному капіталі (фонді) якого іноземна інвестиція становить не менш як 10 відсотків. Підприємство стає підприємством з іноземними інвестиціями з дня зарахування іноземної інвестиції на його баланс.

Іноземним підприємством є унітарне або корпоративне підприємство, створене за законодавством України, що діє виключно на основі власності іноземців чи іноземних юридичних осіб, або ж діюче підприємство, повністю придбане у власність цих осіб.

Державна реєстрація підприємств з іноземними інвестиціями, а також іноземних підприємств здійснюється у загальному порядку з урахуванням особливостей, передбачених законами України. На нашому сайті можна ознайомитись з приблизним порядком створення в Україні товариства з обмеженою відповідальністю за участю іноземних учасників. У разі, якщо сплачена частка у статутному капіталі такого товариства, що належить іноземним учасникам, становитиме 10 і більше відсотків, товариство набуде статусу підприємства з іноземними інвестиціями.

Іноземні суб’єкти господарської діяльності, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України, мають право на відкриття своїх представництв на території України.

Представництво не є юридичною особою і здійснює діяльність в Україні від імені і за дорученням іноземної компанії, зазначеної у свідоцтві про реєстрацію представництва.

Державну реєстрацію представництва іноземної компанії (підприємства) на території України здійснює Міністерство економіки України протягом шістдесяти робочих днів з дня подання необхідних для реєстрації документів.

Наше юридичне бюро має багаторічний досвід здійснення юридичної підтримки підприємницької та інвестиційної діяльності іноземних громадян та юридичних осіб на території України.

У частині створення в Україні підприємств з іноземними інвестиціями (іноземних підприємств, представництв іноземних компаній) ми надаємо повний комплекс послуг, який включає підготовку необхідних документів та вчинення за дорученням замовника дій, необхідних для державної реєстрації підприємства (представництва) у встановленому законом порядку.

За бажанням замовника можуть надаватись лише окремі послуги (консультативна допомога, підготовка установчих та/або інших документів тощо).

<< Назад

 
G Analytics
сайт создан компанией сделать сайт