info@paranich.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Послуги

Представництво суб’єктів підприємницької діяльності
в господарських, адміністративних судах
та судах загальної юрисдикції

У процесі здійснення господарської діяльності господарюючими суб’єктами (юридичними та фізичними особами-підприємцями) нерідко виникає потреба захисту їх порушених, невизнаних або  оспорюваних прав та законних інтересів. Такий захист може бути здійснений шляхом звернення господарюючого суб’єкта до суду, або ж у разі участі у якості відповідача або третьої особи в судовому процесі, ініційованому  іншими особами.

В залежності від характеру спору (публічно-правовий, господарський, корпоративний, трудовий тощо), а також іншої сторони судового процесу (орган владних повноважень, фізична особа, господарюючий суб’єкт)  спори за участю господарюючого суб’єкта можуть розглядати господарські, адміністративні суди та суди загальної юрисдикції. Так, для прикладу, господарським судам підвідомчі господарські спори за участю юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також корпоративні спори. Публічно-правові спори господарюючих суб’єктів з органами владних повноважень розглядаються адміністративними судами. Судам загальної юрисдикції підвідомчі трудові та інші спори господарюючих суб’єктів з фізичним особами.

Ефективний захист прав та законних інтересів господарюючого суб’єкта в суді забезпечується професійними діями його представника. Представником господарюючого суб’єкта в суді може бути його керівник, штатний юрист або будь-яка інша особа, повноваження якої засвідчені довіреністю.

Представництво інтересів господарюючого суб’єкта у різних органах судової системи України може здійснюватись також професійним представником  (адвокатом, іншим фахівцем у галузі  права), який має відповідний досвід, кваліфікацію та здатність ефективно захищати інтереси свого клієнта в суді. Умови судового представництва інтересів господарюючого суб’єкта визначаються договором, що укладається господарюючим суб’єктом з адвокатом, юридичною компанією тощо.

Представництво інтересів господарюючих суб’єктів у судах є одним з напрямків діяльності нашого юридичного бюро.

Ми маємо досвід ефективного представництва та захисту інтересів юридичних та фізичних осіб-підприємців у різних категоріях судових справ  на різних стадіях судового процесу.

Приклад вирішеного на користь нашого клієнта господарського спору про визнання недійсним договору купівлі-продажу об’єкта нерухомості ви можете знайти на сторінці Практика.

<< Назад

 
G Analytics
сайт создан компанией сделать сайт