info@paranich.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Послуги

Представництво інтересів у судах загальної юрисдикції та
адміністративних судах

Практично кожному з нас хоч раз у житті доводиться захищати свої права та інтереси у суді у якості позивача, відповідача або третьої особи.

У відповідності до процесуальних законів, якими врегульовано порядок здійснення судочинства в цивільних та адміністративних судах України, фізична особа може захищати свої права та інтереси в суді як особисто, так і через представника. Представником у суді  може бути адвокат, фахівець у галузі права або інша особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність та належним чином оформлені повноваження на здійснення представництва в суді. Повноваження представника фізичної особи можуть посвідчуватися нотаріально посвідченою довіреністю фізичної особи. Повноваження представника, який є адвокатом, можуть також посвідчуватися договором чи ордером, виданим відповідним адвокатським об’єднанням. Законом передбачена також можливість надання повноважень представникові безпосередньо у судовому засіданні на підставі усної заяви особи-довірителя, що заноситься до протоколу судового засідання.

Слід зауважити, що особа може бути представлена в суді одним або кількома представниками. Крім того, наявність представника не позбавляє особу права особисто брати участь у судовому процесі.

Природно, що з метою забезпечення ефективного судового захисту, представництво своїх інтересів у суді доцільно доручити спеціалісту, який має відповідну професійну підготовку, кваліфікацію та добру ділову репутацію.

Представництво інтересів фізичних осіб у судах є одним з напрямків діяльності нашого юридичного бюро. Ми маємо можливість забезпечити як повний супровід судового процесу, так і представництво інтересів клієнта на окремих його стадіях, включаючи підготовку та подання позову до суду, участь у судових засіданнях, оскарження судових рішень і ухвал тощо.

<< Назад

 
G Analytics
сайт создан компанией сделать сайт