info@paranich.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Послуги

Усні та письмові юридичні консультації, висновки та роз’яснення з питань законодавства України, у тому числі режиму іноземного інвестування та умов здійснення підприємницької діяльності

Іноземні громадяни, а також юридичні особи у процесі здійснення підприємницької діяльності на території України потребують професійної інформаційно-консультаційної підтримки.

Надання інформаційно-консультативних послуг нерезидентам є одним із напрямків діяльності нашого юридичного бюро. Ми надаємо оперативні консультації з усіх питань правового регулювання підприємницької діяльності за участю іноземних громадян та компаній, режиму іноземного інвестування, а також умов працевлаштування іноземців в Україні. Консультації іноземним клієнтам можуть бути надані в усній чи письмовій (електронній) форм.

Усні консультації є одним з найбільш оперативних способів консультування, в процесі якого в режимі реального часу клієнту надаються необхідні роз’яснення та відповіді на поставлені питання. Усні консультації надаються, як правило, в режимі особистої зустрічі, або дистанційно з використанням засобів зв’язку. Основними перевагами усних консультацій є їх оперативність, а також можливість уточнення, розширення та доповнення переліку поставлених питань безпосередньо в процесі консультування.

Письмові юридичні консультації надаються у письмовій формі або в електронному вигляді. Підготовлений у такому вигляді інформаційний матеріал є більш впорядкованим і зручним для сприйняття та розуміння. Письмова консультація потребує быльше часу для її підготовки, однак, як правило, вона є більш інформативною та ґрунтовною. У письмових консультаціях ми намагаємось аналізувати з правової точки зору усі практичні аспекти проблеми клієнта, обґрунтовувати свої висновки і рекомендації відповідними правовими нормами та актами законодавства. За необхідності у письмовій консультації проблемні питання можуть аналізуватись в контексті перспективного законодавства з посиланням на існуючі законопроекти. Найбільш детальною, ґрунтовною та складною формою письмової юридичної консультації є юридичний висновок (legal memo, memorandum в англосаксонській системі права).

Багаторічний професійний досвід надання юридичної інформаційно-консультаційної підтримки нерезидентам в Україні є запорукою високої якості наших послуг.

<< Назад

 
G Analytics
сайт создан компанией сделать сайт