info@paranich.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

Андрій ПаранічВітаю Вас на сайті Юридичного бюро Андрія Параніча - професійному інтернет-ресурсі адвоката Параніча А. М!

Коротко про себе:

  • маю досвід роботи на ринку юридичних послуг України понад 15 років;
  • у 2002 р отримав право на заняття адвокатською діяльністю;
  • основна спеціалізація - господарське, цивільне та адміністративне право;
  • основні послуги - правове забезпечення діяльності юридичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців; консультації у сфері цивільного, сімейного, трудового, спадкового права; судова практика (представництво та ведення справ у судах) в системі господарського, цивільного та адміністративного судочинства.

Основними принципами, яких я неухильно намагаюся дотримуватися у своїй роботі, є професіоналізм, порядність та незмінно висока якість.

Моїм непорушним правилом є надання кожному клієнту чесної і максимально достовірної інформації про перспективи вирішення його проблеми, в тому числі в частині необхідних строків, витрат, а також можливих способів правового захисту.

При цьому я намагаюсь уникати шаблонного підходу до вирішення навіть найпростіших завдань, враховувати індивідуальні побажання кожного клієнта, а також усі особливості та обставини кожної конкретної справи.

На сторінках цього сайту ви можете ознайомитись з переліком основних послуг, що пропонуються клієнтам Юридичного бюро Андрія Параніча, особливостями організації роботи з клієнтами, а також знайти багато іншої інформації, яка допоможе сформувати уявлення про мій професійний досвід і можливості. На сторінці Практика розміщені короткі нариси про обставини деяких судових справ, які розглядалися в судах за моєї безпосередньої участі як представника сторони у справі.

Якщо мій професійний досвід, пропоновані послуги Вас зацікавили, і я можу бути корисним, - пишіть, телефонуйте або звітайте до Юридичного бюро Андрія Параніча, яке знаходиться на Подолі, діловому та історичному центрі Києва на перетині вулиць Кирилівська (колишня Фрунзе) та Введенська поблизу станцій метро «Контрактова площа» і «Т. Шевченка».

З повагою,

Андрій Параніч.

 
G Analytics
сайт создан компанией сделать сайт